Ogłoszenia parafialne – 07.05.2017

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby WŚSD. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.30 nabożeństwo majowe dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie. Zapraszam do udziału.
  5. Trwa tzw. biały tydzień komunijny. Dzieci codziennie w strojach komunijnych będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych.
  6. Dziś Diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecam ich i ks. rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych.
  7. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna po mszy wieczornej od godziny 17.45
  8. W sobotę przypada 100 rocznica Objawień fatimskich. Zapraszam na Eucharystię i nabożeństwo fatimskie.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.