Ogłoszenia parafialne – 06.10.2019

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. Zapraszam uczniów klas 8, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie w sobotę o godz. 18.30 (po nabożeństwie różańcowym)
  6. Intencje mszalne na rok 2020 przyjmowane będą w następujących terminach:
    – w piątek od godz. 8.00 – intencje za żywych (uroczystości i jubileusze)
    – w sobotę od godz. 8.00 – intencje za zmarłych
    Bardzo prosimy o skorzystanie z przygotowanych formularzy znajdujących się z tyłu kościoła. Mamy nadzieję, że wcześniejsze ich wypisanie znacznie skróci czas oczekiwania w kolejce do kancelarii parafialnej.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.