Ogłoszenia parafialne – 05.05.2019

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby na potrzeby WŚSD. Bóg zapłać za ofiary.
    O godzinie 14.30 nabożeństwo majowe dzieci pierwszokomunijnych, na które serdecznie zapraszam.
  2. Dziś Diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecam ich i ks. rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. Trwa tzw. biały tydzień komunijny. Dzieci codziennie w strojach komunijnych będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych.
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30 (w środę o godz. 7.30), a w niedzielę o godz. 15.00. W tym roku w sobotnie Apele Jasnogórskie przy grocie będą łączone z nabożeństwem majowym.
  6. Tegoroczny turnus letnich kolonii dla dzieci na mazurach organizowany przez ks. Zbigniewa Janotę odbędzie się w dniach 24.06.-09.07. Karty zgłoszeniowe można pobrać w zakrystii kościoła. Karty zgłoszeniowe należy przynieść na zebranie organizacyjne, którego termin zostanie podany.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.