Ogłoszenia parafialne – 02.07.2017

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na WŚSD. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą Św.
  4. Okazja do spowiedzi dla dzieci będzie w piątek o godzinie 16.00, a dla młodzieży w sobotę o godzi. 16.30
  5. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Dziękuję serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację II Rodzinnego Festynu Parafialnego. Szczególnie dziękuję wszystkim przedsiębiorcom i darczyńcom, którzy wsparli to przedsięwzięcie. Na stronie internetowej parafii zamieszczono zdjęcia z imprezy oraz listę naszych sponsorów.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.