Ogłoszenia parafialne – 02.04.2017

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. W związku z nadchodzącymi świętami odwiedziny chorych będą w środę 12.04 od godziny 9.00.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą Św.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zapraszam wiernych na uroczyste święcenie palm. Na Mszę Świętą o godzinie 10.30 zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  7. Także w przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 w Katedrze katowickiej spotkanie młodzieży z okazji Światowego Dnia Młodzieży.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w naszym kościele.
  9. Informuję, że parafialna pielgrzymko-wycieczka do Mariazell i Wiednia odbędzie się w terminie 7.06-09.06. Zapisy w zakrystii, przy zapisie zaliczka 200,-
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.

Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.