Ogłoszenia parafialne – 01.10.2017

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Seniorów.
    Po Mszy św. zapraszam na spotkanie w salce Domu Parafialnego.
  4. Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 16.15, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  5. W tym miesiącu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki po południu dopiero od godziny 17.45
  6. Odwiedziny chorych będą w piątek od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
  7. Spowiedź dzieci będzie w piątek o godzinie 15.30, a młodzieży w sobotę o godzinie 15.45.
  8. Młodzież klas III gimnazjum pragnącą przygotowywać się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapraszam za spotkanie, które odbędzie się w sobotę po Mszy św. młodzieżowej w kościele.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.