Ogłoszenia – 31.03.2013

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory wielkanocne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i KUL, a kolekta przyszłej niedzieli na dzieła charytatywne Caritas archidiecezji.
  4. W środę (3 kwietnia) o 17.00 odbędzie w naszej parafii konwent wielkanocny tzn. spotkanie księży naszego dekanatu. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Za prace porządkowe, dekoracyjne, liturgiczne, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Przyszłą niedzielę, II wielkanocną, obchodzimy jako Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.