Ogłoszenia – 31.01.2016

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. We wtorek (2 lutego) obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu następuje poświęcenie gromnic.
  5. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  6. W środę po mszy św. będzie udzielane błogosławieństwo św. Błażeja.
  7. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź dzieci będzie w piątek od godziny 16.00, a spowiedź młodzieży w sobotę o godzinie 16.30.
  8. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  9. W piątek we wspomnienie św. Agaty odbędzie się błogosławieństwo chleba.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona potrzeby archidiecezji.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.