Ogłoszenia – 29.12.2013

NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  2. We wtorek o godzinie 16.00 zapraszam na Mszę św. i nabożeństwo na zakończenie roku.
  3. W środę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
  4. Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  5. W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W piątek o godzinie 17.00 msza szkolna.
  7. W piątek o godzinie 17.45 spotkanie oazy młodzieżowej.
  8. W sobotę o godzinie 16.30 spowiedź młodzieży. Do skorzystania z sakramentu pokuty zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania.
  9. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00 w niedzielę o 12.30.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.