Ogłoszenia – 27.12.2015

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W czwartek o godzinie 16.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  4. W tym tygodniu przypadają czwartek przed I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W piątek o godzinie 15.30 Msza św. szkolna.
  6. W sobotę o godzinie 16.30 spowiedź młodzieży. 17.00 Msza św. młodzieżowa. Do skorzystania z sakramentu pokuty zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania.
  7. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Początek odwiedzin w soboty o godz. 9.00 w niedzielę o 12.30.
  8. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji ks. Łukasza z okazji urodzin.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  10. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną parafialną akcję „Aniołek”. Dzięki niej 22 dzieci naszej parafii otrzymało świąteczne prezenty.
  11. Równie serdecznie dziękuję za podarowanie choinek firmie ogrodniczej Państwa Króliczków oraz Państwu Czyżom. Dziękuję także wszystkim za przygotowanie świątecznej dekoracji kościoła, wszelkie prace wykonane dla parafii w okresie przygotowań do świąt.