Ogłoszenia – 27.07.2014

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczoną na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W tym tygodniu przypadają czwartek przed I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W piątek rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym Kościół wzywa do zachowania trzeźwości i abstynencji. Z tyłu kościoła wyłożona jest Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisywać swoje postanowienia abstynencji.
  5. Odwiedziny chorych odbędą się w piątek od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
  6. W sobotę 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  7. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 16.00, a młodzieży w sobotę o godzinie 16.30.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.