Ogłoszenia – 27.04.2014

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś w II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na dzieła charytatywne Caritas archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Zachęcam do zabrania do swoich domów „Iskry Miłosierdzia” zapalonej w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach i do rodzinnej modlitwy o godzinie 21.37 z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II
  4. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W czwartek rozpoczynamy miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie. Zapraszam do udziału.
  6. Także w czwartek przypada święto św. Józefa Rzemieślnika. Jest to dzień modlitw w intencji bezrobotnych.
  7. Odwiedziny chorych odbędą się w piątek (2 maja) od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
  8. Na mszę św. w intencji ojczyzny (sobota godz. 9.00) zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.
  9. Za tydzień o godz. 10.30 Msza święta w intencji dzieci przystępujących do sakramentu I Komunii Świętej oraz ich rodziców, a o 14.30 nabożeństwo majowe dzieci pierwszokomunijnych.
  10. W czwartek i piątek o godzinie 17.40 odbędzie się próba przed I Komunią św.
  11. Spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w sobotę o godz. 10.00.
  12. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  13. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.