Ogłoszenia – 26.06.2016

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 2. Dziś około godziny 11.30 (zaraz po Mszy Św.) odbędzie się błogosławienie pojazdów.
 3. O 15.00 Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 4. Dziś o godzinie 16.30 rozpoczynamy Rodzinny Festyn Integracyjny. Zapraszam Was moi drodzy do licznego udziału i wspólnej zabawy. Na scenie wystąpi kilka zespołów wokalnych, orkiestra rozrywkowa i grupa GRAFIT. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, Nie zabraknie zabaw i konkurencji sprawnościowych. Na każdego uczestnika czeka nagroda. Oprócz tego kiełbaski z grilla, kołocz śląski od naszych gospodyń oraz wyjątkowa kawa. Przypominam, że dochód z festynu przeznaczony będzie na organizację kolonii letnich na Mazurach, w których uczestniczą także dzieci z naszej parafii.
 5. Kolekta w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej
 6. W tym tygodniu przypadają czwartek przed I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 7. Spowiedź dzieci będzie w piątek o godz.16.00, a młodzieży w sobotę o godz. 16.30.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
 9. Osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii i wpisanie się na listę. Po stworzeniu grupy parafialnej będziemy na bieżąco informować o szczegółach związanych z wyjazdem. Planowane jest także spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
 10. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
 11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
 12. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.