Ogłoszenia – 26.01.2014

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Spowiedź młodzieży (zwłaszcza kandydatów do bierzmowania) w sobotę o godzinie 16.00.
  3. W sobotę po mszy wieczornej (ok. godziny 18.00) zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  4. W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości i związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu następuje poświęcenie gromnic i procesja.
  5. W przyszłą niedzielę na godzinę 10.20 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., którym zostaną poświęcone świece komunijne i modlitewniki.
  6. Ofiarowanie Pańskie obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.