Ogłoszenia – 25.10.2015

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

1. Obchodzimy dziś Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego tzw. kiermasz. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek kancelaria czynna popołudniu od godziny 17.30
  4. Zalecki za zmarłych są przyjmowane w zakrystii. W Uroczystość Wszystkich Świętych także w kaplicy domu przedpogrzebowego. Formularze są wyłożone na stoliku. Za zmarłych zalecanych będą odprawione 3 Msze św.
  5. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo proszę, by w miarę możliwości zużyte ozdoby i dekoracje grobów zabrać ze sobą do swoich domowych pojemników na śmieci. Suche liście i suche kwiaty można wyrzucać do specjalnie przygotowanego pojemnika znajdującego się za boczną bramką cmentarza.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na renowację katowickiej Katedry.
  7. W związku ze zbliżającą się uroczystością wszystkich św. bardzo prosimy o sprawdzenie terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu i ewentualnie dokonanie przedłużeń.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.