Ogłoszenia – 25.01.2015

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o godz. 16.30 (po wieczornej mszy św.) odbędzie się w naszym kościele Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana z wokalistami. Wpisuje się on w Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury oraz nasza parafia.
  3. W środę o godzinie 18.00 spotkania grup kandydatów w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. W minionym tygodniu zmarł Józef Reclik zamieszkały na ul. Żwirki-Wigury 14. Przeżył 84 lata. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
  5. Serdecznie zapraszam małżeństwa z naszej parafii na spotkanie w niedzielę 01 lutego 2015 r. o godz. 16.30 w salce katechetycznej organizowane przez rodziny Domowego Kościoła. Więcej informacji na temat spotkania w gablocie. Na czas spotkania zapewniamy opiekę dla dzieci.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.