Ogłoszenia – 24.08.2014

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny. O 15.00 nieszpory odpustowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. W piątek o godzinie 16.00 spowiedź dzieci z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
  4. W przyszłą sobotę odbędzie się pielgrzymka ministrantów. Początek o godzinie 10.00 w Katedrze.
  5. Zakończył się II etap remontu organów kościelnych. Szczegółowe informacje można znaleźć w Wieściach Parafialnych i na stronie internetowej.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczoną na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie naszym Paniom za prace porządkowe w Domu Parafialnym. Dziękuję wszystkim za przygotowanie uroczystości odpustowej. Składam także podziękowanie firmie p. Szopa i firmie przewozowej p. Wódkowskich za pomoc w zorganizowaniu parafialnej wycieczki dzieci.
  8. Pragnę także wyrazić podziękowanie dla ks. Zbigniewa Janoty za zorganizowanie „Boskich Kolonii”, w których wzięła udział 40 osobowa grupa dzieci z naszej parafii.