Ogłoszenia – 23.03.2014

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszam do udziału.
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Zachęcam gorąco do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45. Przypominam, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  4. Zachęcam wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.
  5. Zalecki za zmarłych, za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii. Formularze wyłożone są z tyłu kościoła.
  6. We wtorek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień modlitw za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.