Ogłoszenia – 21.04.2013

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. O 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  4. We wtorek o godzinie 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdu na kolonie na Mazury.
  5. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci klas III (z okazji I rocznicy Komunii Świętej)
  6. W przyszłą niedzielę tj. 28 kwietnia o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.