Ogłoszenia – 20.04.2014

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory wielkanocne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i KUL, a kolekta przyszłej niedzieli na Caritas archidiecezji.
  4. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, za prace porządkowe, dekoracyjne, liturgiczne, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz piekarni Państwa Pacia za przygotowanie chlebów na liturgię Wieczerzy Pańskiej.
  5. W sobotę (26.04) o godzinie 18.00 odbędzie się czuwanie przed kanonizacją Jana Pawła II.
  6. Przyszłą niedzielę, II Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.