Ogłoszenia – 18.10.2015

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.
  4. Dziś także pielgrzymka Służby Zdrowia do katowickiej katedry. Początek o godzinie 15.00.
  5. W poniedziałek o godzinie 18.00 rozpoczynamy spotkania w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa, na które zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w salce domu parafialnego.
  6. W środę o godzinie 18.00 spotkanie młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania.
  7. Intencje mszalne na rok 2016 będzie można zamawiać w kancelarii parafialnej:
  • za żywych (jubileusze i uroczystości) w piątek w godzinach 7.00-9.00
  • za zmarłych w sobotę w godzinach 7.00-12.00
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość poświęcenia kościoła własnego – tzw. kiermasz. O godzinie 10.30 zostanie z tej okazji odprawiona uroczysta Msza św. na którą serdecznie zapraszam poczty sztandarowe, chór parafialny, panie w strojach regionalnych, strażaków do baldachimu i wszystkich parafian. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. W związku ze zbliżającą się uroczystością wszystkich św. bardzo prosimy o sprawdzenie terminów rezerwacji miejsc grobowych na cmentarzu i ewentualnie dokonanie przedłużeń.
  3. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  4. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.