Ogłoszenia – 18.05.2014

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. O 15.00 Nabożeństwo Majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek swoje urodziny obchodzi ks. abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Arcypasterzu.
  4. W środę Nabożeństwo Majowe o godzinie 16.30 i Msza św. o godzinie 17.00 odbędą się w Cisówce.
  5. W sobotę będziemy obchodzić Dzień Modlitw za Katolików w Chinach.
  6. Wszystkie małżeństwa zapraszamy w sobotę 24 maja do kościoła Podwyższenia Świętego Krzyża (na Szóstce) na „Randkę małżeńską”. Rozpocznie ją Msza św. o 17.30, a po niej będą warsztaty pomagające ocieplić relacje małżeńskie. Prowadzić je będzie ks. Jarosław Ogrodniczak – duszpasterz diecezjalny rodzin.
  7. W przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej.
  8. Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży proszą, aby zgłaszać rodziny mogące przyjąć w dniach 20-25 lipca 2016 uczestników ŚDM. Warunki to chęć przyjęcia minimum 2 pielgrzymów oraz znajomość dowolnego języka obcego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.