Ogłoszenia – 18.01.2015

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Rodziny Domowego Kościoła, które na co dzień posługują śpiewem, wraz z przyjaciółmi, postanowiły podzielić się radością śpiewu dla Pana Boga. Serdecznie zapraszam na godzinę 15.00 na wspólne rodzinne kolędowanie.
  3. Jutro (19 stycznia) w Rybniku w parafii Św. Antoniego Padewskiego odbędzie się Rybnicki Wieczór Chwały – początek o godzinie 19.00
  4. W wieściach i na stronie internetowej dostępna jest informacja na temat inwestycji gospodarczych wykonanych w ubiegłym roku.
  5. W przyszłą niedzielę (25 stycznia) o godz. 16.30 (po wieczornej mszy św.) odbędzie się w naszym kościele Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana z wokalistami. Wpisuje się on w Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury oraz nasza parafia.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie naszym Panom za zrzucenie opału do ogrzewania kościoła.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.