Ogłoszenia – 17.01.2016

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś nie ma nieszporów. O godzinie 16.30 w naszym kościele odbędzie się koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana. Z muzykami wystąpią wokaliści: Anita Parma, Aleksandra Fojcik, Rafał Kozik. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Patronat objęła Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman.
  3. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Z tej okazji w przyszłą niedzielę (24.01) o godzinie 15.00 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona potrzeby parafii
  5. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  6. W wieściach i na stronie internetowej dostępna jest statystyka parafialna za rok 2015.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.