Ogłoszenia – 16.11.2014

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś w archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  3. W poniedziałek na godzinę 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  4. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  6. W piątek o godzinie 17.00 Msza św. w intencji ministrantów z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza. Serdecznie zapraszam na nią rodziców naszych ministrantów, a także tych, którzy kiedykolwiek należeli do służby liturgicznej. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki.
  7. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  8. Odwiedziny duszpasterskie podobnie jak w latach ubiegłych rozpoczną się w Adwencie. Szczegółowy plan umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  9. Informuję, że na stronie internetowej naszej parafii został udostępniony tzw. „wirtualny spacer”. Jest to multimedialna prezentacja zbudowana na bazie zdjęć panoramicznych naszego kościoła i jego otoczenia. Całość została wzbogacona ciekawym komentarzem. Serdecznie zapraszam do odwiedzin pod adresem parafia.ruptawa.pl w zakładce „parafia”.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.