Ogłoszenia – 16.10.2016

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz.14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 16.15, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W tym miesiącu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki po południu dopiero od godziny 17.45
  5. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  6. Na godzinę 18.00 (także w poniedziałek) zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  7. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.