Ogłoszenia – 16.03.2014

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszam do udziału.
  2. Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczoną na II etap remontu organów kościelnych, przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Zachęcam także do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45. Przypominam, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  4. Zachęcam wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.
  5. Zalecki za zmarłych, za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii. Formularze wyłożone są z tyłu kościoła.
  6. W środę o godzinie 18.00 spotkanie grupy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania..
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.