Ogłoszenia – 15.03.2015

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu, zwana Niedzielą Radości (Laetare). Kościół Święty, Nowa Jerozolima, cieszy się z obfitości dóbr nadprzyrodzonych, łask płynących z Chrztu i Eucharystii, którymi obdarza swe dzieci.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszam do udziału.
  3. Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczoną na sfinansowanie dzwonów do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45. Zachęcam także wszystkich wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  6. W środę o godzinie 18.00 spotkania grup kandydatów w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  7. Zalecki za zmarłych, za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  8. W przyszłą niedzielę (22.03) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.