Ogłoszenia – 14.09.2014

NIEDZIELA ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

1. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. Jutro przy krzyżu na Tyczonce o godzinie 16.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  5. Spotkania oazy młodzieżowej odbywają się w piątki o godzinie 18.00, a Grupy Modlitewnej w czwartki po Mszy św. wieczornej.
  6. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  7. Informuję, że nastąpiła zmiana terminu, w którym czynna jest kancelaria parafialna. Termin środowy zostaje przesunięty na wtorek (7.45 – 8.30, 16.00 – 18.00). Pozostałe dni pozostają bez zmian.
  8. Za tydzień (21.09) o godzinie 16.30 w salce odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas II.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.