Ogłoszenia – 14.06.2015

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ, a przed kościołem zbiórka na organizację Światowych Dni Młodzieży. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś odbywa się dzień skupienia dla Pracowników Służby Zdrowia. Początek o godzinie 16.00 w kościele mariackim w Katowicach.
  4. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele. Zapraszamy na nią także rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcili dzieci w lipcu i sierpniu.
  5. Za tydzień pielgrzymka dzieci komunijnych do Katedry. Rozpoczęcie o godzinie 12.00
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na sfinansowanie dzwonów do naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.