Ogłoszenia – 13.09.2015

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w bocznych oknach prezbiterium – będzie to inwestycja na rok 2016. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś pielgrzymka do Sanktuarium NMP w Pszowie.
  4. Od 13 do 19 września przeżywać będziemy Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.
  5. W poniedziałek obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przy krzyżu na Tyczonce o godzinie 16.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic.
  6. Poradnia życia rodzinnego będzie czynna w poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym.
  7. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  8. W przyszłą niedzielę (III niedzielę września) w Katedrze katowickiej – spotykają się Dzieci Maryi.
  9. W dniach 14 i 15 października odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej, Komańczy i Przemyśla. Koszt 390,-. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100,-
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚl., a przed kościołem zbiórka na Światowe Dni Młodzieży.
  12. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  13. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.