Ogłoszenia – 11.10.2015

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w bocznych oknach prezbiterium. Przed kościołem z okazji Dnia Papieskiego zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Poradnia życia rodzinnego będzie czynna w poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym.
  4. Jak co roku klerycy naszego seminarium zwracają się z prośbą o podarowanie płodów ziemi. Kto chciałby podzielić się owocami swojej pracy może przynieść je we wtorek pod Dom Parafialny.
  5. Wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w środę o godzinie 6.00 rano, powrót w czwartek w godzinach wieczornych.
  6. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 15.15 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę odbędzie się archidiecezjalna pielgrzymka pracowników Służby Zdrowia do katowickiej Katedry. Początek o godzinie 15.00.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.