Ogłoszenia – 11.09.2016

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś o godzinie 16.30 w Domu Parafialnym spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. W środę obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przy krzyżu na Tyczonce o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  6. W piątek 16 września po wieczornej mszy świętej ok. godz. 17.40 w kościele odbędzie się kolejne nabożeństwo w intencji rodzin naszej parafii. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian. Na zakończenie tradycyjnie indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. Młodzież parafii ma swoje spotkanie w sobotę 17 września po wieczornej mszy świętej ok. godz. 18.00. Zapraszamy uczniów i studentów, którzy pragną pogłębić swoją więź z Chrystusem, a także włączyć się aktywnie w życie Parafii. Grupa młodzieżowa to przede wszystkim wspólna modlitwa, integracja, zabawa i przedsięwzięcia ewangelizacyjne podejmowane wspólnie z młodzieżą innych parafii.
  8. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  9. W przyszłą niedzielę (III niedzielę września) w Katedrze katowickiej – spotykają się Dzieci Maryi.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.