Ogłoszenia – 11.08.2013

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O godzinie 15.00 zapraszam na nieszpory.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na wymianę okuć gzymsów na wejściami do kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Jutro tj. 12 sierpnia odbędzie się wakacyjna wycieczka dzieci naszej parafii w Beskidy. Zapisy w zakrystii. Proszę o podanie nr PESEL dziecka.
  4. Także jutro w poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. We wtorek o godzinie 16.00 nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszam do modlitwy.
  6. W czwartek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym.
  7. W piątek przypada III piątek miesiąca, dzień poświęcony Bożemu Miłosierdziu, a w sobotę obchodzimy uroczystość św. Jacka, kapłana, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.
  8. Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę o godzinie 16.00.
  9. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
  10. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.