Ogłoszenia – 11.05.2014

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  2. O 15.00 Nabożeństwo Majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na II etap remontu organów kościelnych. Bóg zapłać za ofiary.
  4. W miesiącu maju kancelaria parafialna we środy będzie czynna tylko po mszy wieczornej (17.45)
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie.
  6. Dziś diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami. Polecam ich modlitwie wiernych.
  7. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  8. W poniedziałek w godzinach od 19.00-20.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  9. We wtorek 13 maja odbędzie się pielgrzymka chorych do MB Piekarskiej. Początek o godzinie 10.00.
  10. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie we wtorek na godzinę 16.00.
  11. W środę o godzinie 18.00 spotkanie grupy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  12. Nauka przed chrztem w sobotę o godzinie 15.30 (o ile będą zgłoszenia do chrztu).
  13. Informuję, że w tym roku „Boskie kolonie” organizowane przez księży archidiecezji katowickiej, będą trwały w dniach od 2 do 14 sierpnia.
  14. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  15. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Dziękuję Różom Różańcowym za złożenie ofiary na parafię.
  16. W ubiegłym tygodniu ukazał się 500 numer Wieści parafialnych. Z tej okazji serdecznie dziękuję ks. Zbigniewowi Janocie, p. Teresie Salamon i p. Mirosławowi Klimali za redagowanie naszego parafialnego periodyku.