Ogłoszenia – 10.05.2015

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na sfinansowanie dzwonów do naszego kościoła. Przed kościołem zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna tylko po mszy wieczornej (17.45)
  3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie.
  4. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. Na godzinę 18.00 w poniedziałek zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  6. W ramach obchodów tzw. Dni Krzyżowych (w ramach Nabożeństwa Majowego) będą procesje błagalne do krzyży:
    • w poniedziałek do krzyża przy domu p. Marty Surmy
    • we wtorek do krzyża na cmentarzu
    • w środę do krzyża p. Anny Kania
  7. W środę 13 maja odbędzie się pielgrzymka chorych do MB Piekarskiej. Początek o godzinie 10.00.
  8. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  9. Nauka chrzcielna, o ile będą zgłoszenia do chrztu, będzie w sobotę o godzinie 15.30 w kościele.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  11. Rozpoczyna się archidiecezjalna pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych i ich rodzin do Lourdes (10-15V). Polecam pielgrzymów modlitwie wszystkich wiernych.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.