Ogłoszenia – 10.04.2016

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  3. Na godzinę 18.00 (także w poniedziałek) zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  5. Nauka chrzcielna (o ile będą głoszenia) odbędzie się w sobotę od godz. 16.00 w kościele.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na potrzeby parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego