Ogłoszenia – 09.02.2014

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Na spotkanie zapraszam do salki Domu Parafialnego.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  3. We wtorek, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
  4. W poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  5. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  6. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie izolacji termicznej stropu kościoła. Powierzchnia stropu (około 500m2) zostanie pokryta 20cm warstwą waty mineralnej. Szacowany koszt materiału to kwota 25 tys. zł.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.