Ogłoszenia – 08.05.2016

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe . Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 4. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
 5. Na godzinę 18.00 (także w poniedziałek) zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
 6. W piątek, po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy m.in. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian. W trakcie spotkania odbędzie się błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
 7. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o 15.30 w kościele.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna przed tą Uroczystością. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
 9. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie. Zapraszam do udziału.
 10. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna dopiero po mszy wieczornej od godziny 17.456 czerwca br. odbędzie się w ramach Roku Miłosierdzia pielgrzymka parafialna do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. Zapisy w zakrystii.
 11. Wyjazd na obóz pod namiotami na Mazurach odbędzie się w tym roku w dniach 19.07-02.08, koszt wyjazdu to 550,-. Karty kolonijne można odebrać w zakrystii.
 12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
 13. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.