Ogłoszenia – 07.12.2014

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Serdecznie zapraszam na Msze św. roratnie dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych. Niech będzie to nasze wspólne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.
  3. Rozpoczynamy parafialną akcję ANIOŁEK. Na choince znajdują się papierowe aniołki, zawierające imię i wiek dziecka, do którego aniołek ma zawitać z świątecznym upominkiem. Kto chciałby przygotować prezent dla tych dzieci, może zabrać aniołka. Prezenty dla dzieci proszę dostarczyć do 21 grudnia, aby przed świętami dotarły do adresatów.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas (w cenie 5zł), w ramach Akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.