Ogłoszenia – 07.04.2013

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś w II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na dzieła charytatywne Caritas archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek (8 IV) przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 III). Jest to dzień modlitw za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  4. W poniedziałek o godzinie 9.00 odbędzie się Msza św. dla seniorów naszej parafii. Po niej zapraszam na spotkanie przy stole do Domu Parafialnego.
  5. W piątek na 17.45 zapraszam młodzież z II grupy kandydatów do bierzmowania na spotkanie Oazy w salce Domu Parafialnego.
  6. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
  7. Zapraszamy w Roku Wiary wszystkie osoby stanu wolnego: panny i kawalerów w wieku 25 – 55 lat na wielkanocny dzień skupienia do salki przy Kościele Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu Zdroju w sobotę 13 kwietnia o godz. 15.00.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie z okazji Roku Wiary elementu dekoracyjnego wokół Tabernakulum.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.