Ogłoszenia – 06.07.2014

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. O 15.00 Nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona jest na WSŚD. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Dziś także przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy o naszych chorych w modlitwie.
  4. W przyszłą niedzielę o 14.30 Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszam.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła.

Kościół ruptawski nie posiada dzwonów, które są istotnym elementem wyposażenia świątyni chrześcijańskiej. Po konsultacjach z Radą Parafialną zapadła decyzja o wykonaniu dzwonów dla naszej świątyni. Szacowany koszt tej inwestycji to kwota około 150 tysięcy złotych. Planujemy jej zakończenie w roku 2015.

  1. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie naszym Panom za naprawę poszycia dachu kościoła i wykoszenie trawy wokół nowo posadzonych drzewek.
  2. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.