Ogłoszenia – 06.03.2016

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Zachęcam także do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  4. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. W terminie od 27 czerwca do 4 lipca planujemy organizację pielgrzymko-wycieczki do Chorwacji i Bośni Hercegowiny (Medjugorie, Mostar, Dubrownik, Makarska). Koszt od osoby 1500 zł. Więcej informacji można znaleźć w ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła, w gablocie lub na stronie internetowej parafii.
  7. W piątek (11.03), po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy m.in. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian. W trakcie spotkania odbędzie się błogosławieństwo indywidualne najświętszym sakramentem.
  8. W przyszłą niedzielę (13.03) o godzinie 16.30 w salce obędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  9. Za tydzień (13.03) będziemy gościli w naszej parafii kleryków naszego seminarium oraz diakona, który wygłosi kazanie o tematyce powołaniowej.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.