Ogłoszenia – 05.10.2014

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu o godz. 16.15, zaś w niedziele o godz. 14.45 . Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W miesiącu październiku ze względu na odbywające się nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki dopiero po Mszy św. wieczornej.
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę (Dzień Papieski) przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta z tego dnia będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.