Ogłoszenia – 05.04.2015

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś o 15.00 nieszpory wielkanocne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i KUL, a kolekta przyszłej niedzieli na Caritas archidiecezji.
  4. W piątek 10 kwietnia, po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele rozpocznie się pierwsze spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy in. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian.
  5. 11 kwietnia w sobotę o godz. 9.00 odbędzie się I spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  6. Przyszłą niedzielę, II Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  7. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, za prace porządkowe, dekoracyjne, liturgiczne, ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz piekarni Państwa Ciszków za przygotowanie chlebów na liturgię Wieczerzy Pańskiej.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.