Ogłoszenia – 04.10.2015

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest na na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu o godz. 16.15, zaś w niedziele o godz. 14.45.Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. W dniach 14 i 15 października odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej, Komańczy i Przemyśla. Koszt 390,-. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100,-
  6. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w bocznych oknach prezbiterium. Przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.