Ogłoszenia – 04.09.2016

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś o godzinie 14.00 w Katedrze katowickiej – Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.
  4. Za tydzień o godzinie 16.30 w Domu Parafialnym spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
  5. W przyszłą niedzielę (II niedziela września) pielgrzymka do Sanktuarium NMP w Pszowie.
  6. Serdecznie zapraszam na spotkania Parafialnej Grupy Modlitewnej, które odbywają się w czwartki o godzinie 17.40 (po Mszy Św.) w Domu Parafialnym.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w naszym kościele.