Ogłoszenia – 04.01.2015

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1.  Dziś świętujemy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, a We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. We wtorek obchodzimy również Dies Episcopi – rocznicę konsekracji ks. Apba Wiktora Skworca, jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta – na potrzeby misji.
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  4. W sobotę 10 stycznia odbędzie się kolęda dodatkowa. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy odchodzić Święto Chrztu Pańskiego. Kolekta z tego dnia będzie kolektą specjalną przeznaczona na wykonanie dzwonów do naszego kościoła.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.