Ogłoszenia – 03.04.2016

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na dzieła charytatywne Caritas archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś w II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień modlitw za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  4. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  5. W piątek (8.04), po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy m.in. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian. W trakcie spotkania odbędzie się błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  6. W kancelarii parafialnej przyjmowane są zapisy na pielgrzymko-wycieczkę, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.