Ogłoszenia – 03.01.2016

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś świętujemy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, a w środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu.
  3. W środę obchodzimy również Dies Episcopi – rocznicę konsekracji ks. Apba Wiktora Skworca oraz biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta – na potrzeby misji.
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej. Kolęda dodatkowa będzie w niedzielę 10.01 od godziny.12.30. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy odchodzić Święto Chrztu Pańskiego. O godzinie 15.00 odbędą się nieszpory kolędowe z udziałem naszego chóru parafialnego, na które serdecznie zapraszam.
  6. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.